polska pomoc PL

Kahetia www

slider header1

   REGION KACHETIA

POLSKO - GRUZIŃSKIE CENTRUM WSPIERANIA I PROMOCJI PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Przesten otwarta

Get Adobe Flash player


Artykuły

Centrum

CentrumPolsko – Gruzińskie Centrum Wspierania i Promocji Przedsiębiorczości zostało utworzone w ramach realizacji projektu Polskiej pomocy rozwojowej 2013 pn. „Podkarpackie wspomaga rozwój regionalny Regionu Kachetia poprzez wspieranie instytucji otoczenia biznesu w Regionie Kachetia”.

Zadaniem Centrum jest wspieranie przedsiębiorczości w Regionie Kachetia oraz promowanie współpracy pomiędzy polskimi i gruzińskimi przedsiębiorcami poprzez:

  • Informowanie na temat warunków zakładania działalności gospodarczej w Regionie Kachetia
  • Organizowanie spotkań przedsiębiorców zainteresowanych współpracą gospodarczą
  • Promocję potencjału inwestycyjnego Regionu Kachetia wśród potencjalnych inwestorów
  • Prowadzenie strony internetowej, zawierającej informacje na temat atrakcyjności gospodarczej i turystycznej Regionu Kachetia oraz Województwa Podkarpackiego, jak również oferty współpracy przedsiębiorców zainteresowanych kooperacją
  • Tworzenie i aktualizowanie bazy danych instytucji państwowych, instytucji otoczenia biznesu oraz firm, funkcjonujących w Regionie Kachetia.

Kontakt:
Siedziba Polsko – Gruzińskie Centrum Wspierania i Promocji Przedsiębiorczości mieści się w budynku Administracji Regionu Kachetia
Telavi 16, ul Erekle II

Pracownik Centrum: Ms. Tiniko Khanjaliashvili 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: +995 5 71 600 608
(kontakt w języku gruzińskim, angielskim lub rosyjskim). 

linia 1024

 Projekt jest współfinansowany w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w 2013 r.

linia 1024

Publikacja wyraża wyłącznie poglądy autora i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.