polska pomoc PL

Kahetia www

slider header1

   REGION KACHETIA

POLSKO - GRUZIŃSKIE CENTRUM WSPIERANIA I PROMOCJI PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Przesten otwarta

Get Adobe Flash player


Artykuły

Marszałek Województwa Podkarpackiego

polska wizytSzanowni Państwo,

Serdecznie witam na polsko – gruzińskiej stronie internetowej poświęconej Kechetii. Region ten jest partnerem w projekcie Polskiej pomocy rozwojowej 2013, realizowanym przez Województwo Podkarpackie.

Na stronie znajdują się informacje na temat atutów gospodarczych i walorów turystycznych nie tylko Regionu Kachetia, ale również naszego województwa. Integralną częścią strony jest zakładka Polsko Gruzińskiego Centrum Współpracy i Promocji Przedsiębiorczości, które powstało w wyniku realizacji projektu. To wyjątkowe przedsięwzięcie, które nie tylko wieńczy dotychczasową współpracę naszego regionu ze wschodnią Gruzją, ale zapowiada kontynuację i dalszy rozwój wzajemnych kontaktów gospodarczych.

Mam nadzieję, że informacje gromadzone na niniejszej stronie będą inspirować przedsiębiorców do rozwijania swojego potencjału w tym kraju, a turystów do odwiedzin tego pięknego zakątka świata leżącego u stóp Wielkiego Kaukazu.

Cenię sobie tego typu przedsięwzięcia, tym bardziej, że Gruzja stanowi dla nas ważny i perspektywiczny kierunek współpracy. Mam nadzieję, że działalność Centrum nie tylko ożywi wzajemne relacje zainteresowanych podmiotów gospodarczych, ale ułatwi realizację wielu inwestycji.

Władysław Ortyl
Marszałek Województwa Podkarpackiego

linia 1024

 Projekt jest współfinansowany w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w 2013 r.

linia 1024

Publikacja wyraża wyłącznie poglądy autora i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.